Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi 2005. godište
1.300 €+ dodatni troškovi kupovine
Opšte informacije
Stanje:Polovno vozilo
Marka:Citroen
Model:Xsara Picasso
Godište:2005.
Kilometraža:272.985 km
Karoserija:Monovolumen (MiniVan)
Gorivo:Dizel
Kubikaža:1560 cm3
Snaga motora:80/109 (kW/KS)
Fiksna cena:NE
Zamena:NE
Broj oglasa:28394936
Broj šasije:VF7CH9HYB39962244
Datum objave:19.06.2026
Reklama
Reklama
Reklama
1.300 €+ dodatni troškovi kupovine
Kontakt podaci
BeogradReklama
Kako da vas ne prevare?Kako da se zaštitite od moguće prevare i prevaranata
Reklama
Opis
Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI, 2005 godište. Uvezen je iz Švajcarske 2020. godine.
Prednosti:
- Istekla registracija 18. juna 2026
- Redovno servisiran na svakih 10ak hiljada km.
- Veliki servis mu je urađen u aprilu 2025, i to automatski znači da ćete izbeći da puknete silne pare na to sada - već može da sačeka nekoliko godina.
- Nov akumulator je kupljen u septembru 2023, sa garancijom do januara 2027 (vidi se na priloženoj slici). Na ovom minusu je super radio, pali iz prve.
- Farovi su peskirani prošle godine, svetlo je jako i čisto.
- Ima rezervni ključ.
- Ima 2 nove letnje gume i 4 nove zimske gume.
- Ugradio sam mu pioneer radio sa USB čitačem, tako da nije ograničen samo na radio ili na zastarele CD-ove, već možete baciti neograničeno muzike na USB flash.
- Auto je u odličnom stanju i jako pouzdan. Vozio sam ga svake godine na more i nije imao nikakvih kvarova.
- Mala potrošnja goriva, ispod 6 litara na otvorenom putu, nešto malo veća po gradu. Motor je jak, dobro vuče i pod većim opterećenjem.
- U junu 2025. mu je servisirana klima i zamenjen kompresor klime, koji je u garanciji do juna 2026. Radi odlično i leti i zimi, brzo krene sa radom.
- Ima tempomat, što mnogo olakšava vožnju na auto-putu.
- Elektronika radi besprekorno, tu nisam imao nikada problema.
- Ima originalni Removable shopping basket u prtljažniku.
Nekoliko mana:
- U poslednjih par godina mu se pali lampica "engine fault", pa se sama od sebe ugasi. Ja sam pokušavao to da popravim, ali mi se stalno vraća. Navodno senzor prijavljuje da se vazduh i gorivo ne mešaju dobro. Ja nisam primetio nikakav stvaran problem, motor radi odlično, pali dobro, ne gubi snagu i ne izbacuje dim. Majstor mi je rekao da to mogu da zanemarim.
- Displej ne pokazuje lepo desnu cifru za brzinu (vidi priloženu sliku). To meni stvarno nije smetalo u vožnji.
Reklama