Mercedes Benz C 180 Elegance 2.0 TNG 2001. godište
2.800 €+ dodatni troškovi kupovine
placeholder
Opšte informacije
Stanje:Polovno vozilo
Marka:Mercedes Benz
Model:C 180
Godište:2001.
Kilometraža:208.995 km
Karoserija:Limuzina
Gorivo:Benzin + Gas (TNG)
Atestiran:do: 06. 2027
Kubikaža:1998 cm3
Snaga motora:95/129 (kW/KS)
Fiksna cena:NE
Zamena:NE
Broj oglasa:29671439
Datum objave:19.06.2026
Dodatne informacije
Emisiona klasa motora:Euro 4
Pogon:Zadnji
Menjač:Manuelni 6 brzina
Broj vrata:4/5 vrata
Broj sedišta:5 sedišta
Strana volana:Levi volan
Klima:Manuelna klima
Boja:Siva
Registrovan do:07.2026.
Poreklo vozila:Domaće tablice
Vlasništvo:Vodi se na prodavca
Oštećenje:Nije oštećen
Emisiona klasa motora:Euro 4
Pogon:Zadnji
Menjač:Manuelni 6 brzina
Broj vrata:4/5 vrata
Broj sedišta:5 sedišta
Strana volana:Levi volan
Klima:Manuelna klima
Boja:Siva
Registrovan do:07.2026.
Poreklo vozila:Domaće tablice
Vlasništvo:Vodi se na prodavca
Oštećenje:Nije oštećen
Reklama
Sigurnost
Airbag za vozačaAirbag za suvozačaChild lockABSESPKodiran ključCentralno zaključavanje
Oprema
Metalik bojaBranici u boji autaServo volanTempomatDaljinsko zaključavanjePutni računarTonirana staklaElektrični podizači prozoraGrejači retrovizoraSedišta podesiva po visiniElektro podesiva sedištaSvetla za magluKuka za vučuAluminijumske felneRadio/KasetofonGrejači vetrobranskog staklaElektrično otvaranje prtljažnikaPodešavanje volana po visiniRezervni točakElektronska ručna kočnica
Stanje
Rezervni ključ
Reklama
Opis
Elegance 2.0 - CENA MOŽE DA SE KORIGUJE SAMO ZA VREDNOST REGISTRACIJE KOJA ISTIČE 21.07.2026.
ATEST ZA PLIN 01.06.2027
Ta registracija je 27.665din.za mene ,pa sam spustio cenu sa 3000eur.na 2800eur.
AUTO POSEDUJE DVA KLJUČA,
Klima radi odlično kako napred tako i pozadi,punio je naravno pre svakog letovanja pa mozda necete morati ove god.
ČINI MI SE DA SE LjUDI MALO POIGRAVAJU SA KILOMETRAŽOM NA AUTU PA STAVLJAJU 200K ILI 180K okruglo.
NA OGLASNOM AUTU TRENUTNO 208.900km - vozi se ali iza ovoga stojimo a i lako se proveri.
Plin ugradjen onako elegantno da se nigde ne vidi ni ispod haube ni tocenje koje je pored točenja za benzin na pečurku,prekidač pored menjača , boca umesto rezernog tocka, dobijate rezervni tocak nekoriscen.Točak nije ni bio u autu vec set za krpljenje isto nekoriscen - gume nisu krpljenje.
OVAJ MOTOR NE OSECA RAZLIKU VOZILI GA NA BENZIN ILI PLIN. SVE JE ISTO - RAD MOTORA I UBRZANJE, MAX BRZINA, BEZ IJEDNOG PROBLEMA I SMANJENJA PERFOMANSI, BUKVALNO SE NE PRIMECUJE DA LI GA VOZITE NA PLIN ILI BENZIN STO JE BAR MENI BILO ODLUCUJUCE KOD UGRADNJE PLINA.
Auto kupljen od prijatelja koji ga je novog kupio u Nemackoj - sve vreme garažiran i odrzavao ga je po ovlascenim servisima. Kupio sam ga 2016 sa 122.000 km, sada na satu 208.900.jedina 2 vlasnika koji je auto imao,da - ako gledate broj na tablicama - prve su bile ćć pa državi to smetalo, imam i te slike naravno.
Razlog prodaje je sto je treci auto a nemamo potrebe ni za 2 -supruga i ja živimo na 2 min.pešice od posla,pojavila se ista prica za SUV kao kada sam mercedes kupovao pa to i kupio malo da promenimo a nismo bas planirali prodaju ovog.
U dobrom je stanju-mehanički i vizuelno - vidite da ga nisam sminkao ni za slikanje vec usputno.
Auto sam uvek odrzavao za porodicu i sebe ,servise radim pre nego me upozori,ateste kad zatreba,u globalu sve preventivno - na autu radi sve i svako dugme.
Imate servise A i B koji je veliki. Sledeći je mali servis A gde piše za 6.400km a ja ako ga ne prodam uradicu za nekih 4.000 km. Veliki servis je slican malom – lanac se ne dira do najmanje 500.000 km.INAČE ZA OVAJ AUTO VAŽI PRIČA RADI SERVISE NA VREME SA DOBRIM DELOVIMA I NE BRINI. Posle dužeg traganja za pravim uljem i sumnjom u originalnost istog naravno I u razgovoru sa automehaničarem zadnje 2 godine sipam Japanski Eneos koji se pokazao perfektnim. Auto ne troši ni kap ulja.
Zamenio mu pumpu goriva ,oba plovka(ocistio detaljno rezervoar),proverio ventile na epruveti(majstor mi rekao bolje od novog) regulator pritiska,regler.Volim i kada je zima da pali na pola kljuca(ovo što sam menjao i nisam morao).Diskovi zadnji promenjeni prednji obradjeni i sve plocice zamenjene.Vodena pumpa isto pre 6 meseci.
Akumulator Exide ima garanciju do 17.3.2028.-poslednja slika.
2 seta guma,felne aluminijumske i čelične za zimski set,one imaju originalne mercedes ratkapne-uvek sam kupovao nove gume,gume na njemu su dobre za voznju i leti i zimi pa to nećete morati da menjate -na zimskim dobre šare a letnje vidite na slikama-bez problema. Felne nisu udarane,varene, farbane...
Auto poseduje vučnu kuku-nije nešto korišćena ali tako ga kupio pa eto - naravno atestirana (kod prvog vlasnika bila upakovana,zanimljivo je i da je zadnje sediste imalo jos delove folija i da se niko pre moje decice nije vozio pozadi u njemu-mozda nebitno i ja sam saznao posle kupovine ali cika bas radio u Bosch fabrici komjutera za mercedes i po dobijanju penzije kupio ga i dosao u SRB.a svi mu ostali tamo),krov je crn samo iz razloga sto to volim i svi auti mi imaju crn krov.
Potrosnja na auto putu zna i ispod 9l gasa-7 benzina ,ko hoce da uziva u voznji naravno i po svakom vremenu ,ko zeli brzu voznju -bez problema, jednostavno pliva po putu i naravno da priznajem E i S klasu ali ovo je auto i za duža putovanja ALI i za grad.Najduže putovanje do Kušadasija - dug put koji ne oseti ni auto ni porodica i opustajuća vožnja zbog Bugarskih ograničenja i vožnja preko 200km/h kroz dobre puteve Turske.
Iz svega se vidi da je za sebe radjen,dosta ulozeno,mozete bez problema na bilo koji put,auto bez udaranja,šlepanja i ostalih neprijatnih situacija.
Kilometraza naravno tacna-za one neverne-da, itekako ima auta sa puno godina a malom kilometrazom a i lako se proveri, i sam sam kupio skoro auto od rođaka 10 god.star sa 124000km. Bitno mi je da kupujem od osobe koju poznajem a da je on kupio nov auto.
Samo za ozbiljne kupce,ne planiram da ga poklanjam ,uživamo dok se vozimo u njemu pa i ne žurimo.
PREVOD OBAVEZAN -da, mogu da sacekam do kraja registracije.
Zamene me ne interesuju,nisam diler automobila ,ne cuvam racune a i zasto bi kada sam kupio vodenu pumpu najkvalitetniju po misljenju prodavca i posle 3 meseca vidim po koju kap vode - kažem prodavcu a on mi kaže da nije to ništa i da proveravam vodu jednom mesečno -nisam imao pravo na reklamaciju,kupim novu i teram dalje.
Oglas je opširan ali bolje tako. Cena može da se koriguje samo sada dok ne istekne registracija za vrednost iste.
2.800 €+ dodatni troškovi kupovine
Reklama
Kupoprodajni ugovorPreuzmite kupoprodajni ugovor
Kako da vas ne prevare?Kako da se zaštitite od moguće prevare i prevaranata
Reklama