Volkswagen Golf 4 2002. godište
2.050 €+ dodatni troškovi kupovine
Opšte informacije
Stanje:Polovno vozilo
Marka:Volkswagen
Model:Golf 4
Godište:2002.
Kilometraža:279.000 km
Karoserija:Hečbek
Gorivo:Dizel
Kubikaža:1896 cm3
Snaga motora:74/101 (kW/KS)
Fiksna cena:NE
Zamena:NE
Broj oglasa:29705800
Datum objave:25.06.2026
Reklama
Reklama
Reklama
2.050 €+ dodatni troškovi kupovine
Kontakt podaci
ZvečanObilićeva 22Reklama
Kako da vas ne prevare?Kako da se zaštitite od moguće prevare i prevaranata
Reklama
Opis
Golf 4 1.9 TDI (74kw) - "Special" /prvi vlasnik u SRB/ registrovan skoro godinu dana
Auto ima fixni zamajac. Bez seta sa aluminijumskim tockovima cena je 1900e. Zamena samo za vozila na rks tablicama jer srpske tablice ne mogu da vozim po Kosovu jer mi je prebivaliste na Kosovu to je ujedno i razlog prodaje. Motor pouzdan i ekonomican (74kw/101ks) Prva registracija 2003. Auto je kupljen na placu u Srbiji, ja sam prvi vlasnik u zemlji. Prenos obavezan odmah nakon kupovine. Multimedija, grejaci sedista,naslon za ruku, drzaci za case, trokraki volan. Dva seta originalnih patosnica zimskih i letnjih.Auto se nalazi u Zvecanu na severu Kosova na domacim tablicama (TT-Tutin). Registrovan je veoma dugo do juna sledece godine (2027)! Presao oko 279 000km. Skoro radjen mali servis (zamenjeno ulje i svi filteri) stavljen nov akumulator koji ima garanciju. Od pre par dana ima problem sa protokomerom pa je moguce mala korekcija cene zbog toga ili ukoliko kupite auto mogu i ja da kupim protokomer i zamenim za 10 min. Kada se otkaci dzek protokomera auto radi normalno. inace kad je prikacen dzek od protokomera na gas izlazi crni dim na auspuh i malo secka u voznji zato je pozeljno da se to odmah ili brzo odradi nakon kupovine. I to je to sto ima od ulaganja servo pumpa se malo cuje ali nista strasno i to samo ako se volan mota u mestu dok je. Auto poseduje dva kljuca skakavca. Sto se tice limarije ima sitnih ogrebotina od parkinga sto je normalno za svoje godine.Nigde auto nije truo pragovi su skroz zdravi jedino ima jedna linija na levom krilu gde je pukao lak sto se vidi na slici tako je auto kupljen pre 6 godina i ne siri se pukotina. Gume su vrlo dobre na celicnim 15 felnama. Letnji set je na alu felnama 16 sa isto vrlo dobrim gumama. Srecna kupovina!
Reklama