Peugeot 3008 1.6HDI 5.699 €+ dodatni troškovi kupovine302013. Džip/SUVDizel | 1560 cm3225.466 kmĆuprijaNa ime kupca
Škoda Fabia 1.2 TDI 3.499 €+ dodatni troškovi kupovine302011. KaravanDizel | 1199 cm3184.407 kmĆuprijaGarancijaNa ime kupca
Opel Zafira CDTI 7 SEDIŠTA 8.699 €+ dodatni troškovi kupovine302017. Monovolumen (MiniVan)Dizel | 1598 cm3140.287 kmĆuprijaGarancijaNa ime kupca
Citroen C4 Cactus 1.6 HDI Kamera, Navigacija, Automatska klima, Parking senzori6.799 €+ dodatni troškovi kupovine302015. Džip/SUVDizel | 1560 cm3175.913 kmĆuprija OGLAŠIVAČGarancijaNa ime kupca
Roletne u gepeku za karavane. za Peugeot 308, 307 od 2005. do 2013. god. Po dogovoru4Enterijer / Poklopac, roletna, polica prtljažnika - gepeka,...ĆuprijaOGLAŠIVAČ
Peugeot 2008 1.6eHDI Bez plivajućeg zamajca, Rezervni ključ, Parking senzori, Daljinsko zaključavanje6.199 €+ dodatni troškovi kupovine302014. Džip/SUVDizel | 1560 cm3192.531 kmĆuprija OGLAŠIVAČGarancijaNa ime kupca
Volkswagen Polo 1.2 TDI BLUEMOTION 4.099 €+ dodatni troškovi kupovine302011. HečbekDizel | 1199 cm3191.635 kmĆuprija OGLAŠIVAČGarancijaNa ime kupca
Peugeot 2008 1.6BLUEHDI ALLURE Navigacija, Aluminijumske felne, Euro 6, Materijal enterijera: Kombinovana koža8.199 €+ dodatni troškovi kupovine302017. Džip/SUVDizel | 1560 cm3198.563 kmĆuprija OGLAŠIVAČNa ime kupca
Alfa Romeo MiTo 1.3 MJT Euro 54.199 €3.599 €+ dodatni troškovi kupovine302012. HečbekDizel | 1248 cm3181.687 kmĆuprijaGarancijaNa ime kupca
Ford Fiesta 1.2 3.699 €+ dodatni troškovi kupovine302011. HečbekBenzin | 1242 cm3186.133 kmĆuprijaGarancijaNa ime kupca
Opel Corsa D 1.3CDTI 3.699 €+ dodatni troškovi kupovine302010. HečbekDizel | 1248 cm3195.012 kmĆuprijaGarancijaNa ime kupca
Seat Ibiza 1.2 TDI 4.150 €+ dodatni troškovi kupovine302012. KaravanDizel | 1199 cm3186.847 kmĆuprijaGarancijaNa ime kupca
Fiat Punto 1.2 Aluminijumske felne, Servisna knjiga, Parking senzori, Daljinsko zaključavanje3.299 €+ dodatni troškovi kupovine302011. HečbekBenzin | 1242 cm3172.723 kmĆuprijaGarancijaNa ime kupca
Peugeot 308 1.6 BLUEHDI 5.699 €+ dodatni troškovi kupovine302014. KaravanDizel | 1560 cm3179.559 kmĆuprijaGarancijaNa ime kupca
Renault Clio 1.5 DCI Bez plivajućeg zamajca5.699 €+ dodatni troškovi kupovine302013. HečbekDizel | 1461 cm3179.592 kmĆuprijaGarancijaNa ime kupca
Citroen C4 Cactus 1.6 HDI Kamera, Rezervni ključ, Navigacija, Parking senzori6.799 €+ dodatni troškovi kupovine302014. Džip/SUVDizel | 1560 cm3183.906 kmĆuprijaGarancijaNa ime kupca