13Chery Arrizo 8 Noble 1.6 T-GDI 24.500 € + dodatni troškovi kupovine2025. LimuzinaBenzin | 1598 cm32.145 kmNovi Sad Domaće tablice
Chery Arrizo 8 Noble (može zamena) Automatski / poluautomatski, Garancija26.490 €+ registracija312026. LimuzinaBenzin | 1598 cm31 kmŠabacGarancijaLizingKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 Automatski / poluautomatski, LED prednja svetla, Panoramski krov, Materijal enterijera: Kombinovana koža26.490 €+ registracija322026. LimuzinaBenzin | 1598 cm31 kmŠabacNovoGarancijaLizingKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 26.490 €+ registracija322026. LimuzinaBenzin | 1598 cm31 kmŠabacNovoGarancijaLizingKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 1.5 PHEV 278hp Noble 29.490 €+ registracija342026. LimuzinaPlug-in hibrid | 1499 cm30 kmŠabacNovoGarancijaLizingKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 ISPORUKA ODMAH 23.490 €+ registracija242026. LimuzinaBenzin | 1598 cm31 kmŠabacNovoGarancijaLizingKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 1.6 T-GDI Automatski / poluautomatski, 360 kamera, Panoramski krov, Adaptivna svetla26.490 €+ registracija312026. LimuzinaBenzin | 1598 cm32 kmNišRata kredita: 270 €NovoGarancijaKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 1.6 T-GDI Automatski / poluautomatski, Adaptivni tempomat26.490 €+ registracija222026. LimuzinaBenzin | 1598 cm33 kmNišNovoGarancijaKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 Pro Dostupno odmah 23.490 €+ registracija162026. LimuzinaBenzin | 1598 cm31 kmŠabacNovoGarancijaLizingKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 1.5T PHEV Noble 29.490 €+ registracija322026. LimuzinaHibridni pogon (benzin) | 1499 cm31 kmŠabacNovoGarancijaLizingKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 1.5T PHEV Noble 29.490 €+ registracija282026. LimuzinaHibridni pogon (benzin) | 1499 cm31 kmŠabacNovoGarancijaLizingKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 1.6 T-GDI NOBLE Benzin, Snaga motora: 147 KS, Automatski / poluautomatski, Registrovan do: Nije registrovan26.490 €+ registracija482026. LimuzinaBenzin | 1598 cm32 kmNovi SadNovoGarancijaLizingKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 1.6 T-GDI 7DCT Noble Šiber, Senzor mrtvog ugla, Adaptivni tempomat, Elektro podesiva sedišta26.490 €+ registracija362026. LimuzinaBenzin | 1599 cm30 kmZrenjaninNovoGarancijaKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 1.6 T-GDI 26.490 €+ registracija272026. LimuzinaBenzin | 1598 cm35 kmSuboticaNovoGarancijaNa ime kupca
Chery Arrizo 8 PHEV 29.490 €+ registracija222026. LimuzinaPlug-in hibrid | 1499 cm34 kmKraljevoNovoGarancijaLizingKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 Noble 26.490 €+ registracija222026. LimuzinaBenzin | 1598 cm35 kmKraljevoNovoGarancijaLizingKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 1.6 T-GDI Snaga motora: 147 KS, Automatski / poluautomatski, 360 kamera26.490 €+ registracija352026. LimuzinaBenzin | 1598 cm33 kmNišRata kredita: 270 €NovoGarancijaKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 1.6 T-GDI Snaga motora: 147 KS, Automatski / poluautomatski, Adaptivni tempomat23.490 €+ registracija252026. LimuzinaBenzin | 1598 cm33 kmNišRata kredita: 240 €NovoGarancijaKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 P-HEV NOBLE Snaga motora: 277 KS, Garancija, 360 kamera29.490 €+ registracija242026. LimuzinaPlug-in hibrid | 1499 cm32 kmNišNovoGarancijaKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 1.6 T-GDI NOBLE 26.490 €+ registracija232025. LimuzinaBenzin | 1598 cm35 kmKraljevoNovoGarancijaNa ime kupca
Chery Arrizo 8 NOBLE 1.6 T-GDI 26.490 €+ registracija332026. LimuzinaBenzin | 1598 cm317 kmBeogradRata kredita: 272 €NovoGarancijaKreditNa ime kupca
Chery Arrizo 8 NOBLE 1.6 T-GDI 26.490 €+ registracija412026. LimuzinaBenzin | 1598 cm33 kmPančevoNovoGarancijaNa ime kupca
Chery Arrizo 8 PHEV 29.490 €+ registracija142026. LimuzinaHibridni pogon (benzin) | 1499 cm33 kmPančevoNovoGarancijaNa ime kupca
Chery Arrizo 8 COMFORT 1.6 T-GDI 23.490 €+ registracija432026. LimuzinaBenzin | 1598 cm33 kmPančevoNovoGarancijaNa ime kupca