Range Rover Evoque – imperija ponovo napada

Postavljeno 26.06.2019. u 17:03

Testirali smo novi Range Rover Evoque! Veliki uspeh prve generacija ovog modela samo je dodatna obaveza na plećima "naslednika".

Modernije dizajniran, ovaj "baby" Range u vrlo visokom paketu opreme pleni svojom pojavom i ne ostavlja ravnodušnim ne samo vozača, već i ostale učesnike u saobraćaju.

Kako se vozi pogledajte u našem najnovijem testu.

Očekujemo vaše utiske i zapažanja u komentarima.

Komentara: 8
Pregleda: 5149
Ocena:
4.9
Dopadaju ti se saveti?
Prijavi se da ih dobijaš na e-mail.

Vladimir Mutin

Sve je to lepo ali to su sve vozila za lovatore i politicare i njihovu FINU decu koja gaze po Beogradu nevine a zaboravlja se da je mnogo mnogo vise onih koji jedva skupe 1500e da bi kupili nesto da bi imali a ne da se pokazuje kako imaju para Polovnjaci polako pocinju da me razocaravaju svojim odnosom prema takvim ljudima.

Odgovori

danijel Jekic

Odlicni testovi svih automobila. Uzivam da gledam, samo napred.

Odgovori

Janja

Jedan od najlepsih modela Range Rovera.. priznajem da je mozda model zamisljen ovako kao dzip manjih velicina verovatno namenjen zenama.. ali svakako uskoro cete uraditi i testiranje Land Rover Range Rover Sport automobila, jedini koji moram da priznam vise privlaci paznju od Evoque.

Odgovori

Janja

Jedan od najlepsih Range Rover modela.. nadam se da cete uskoro testirati i Land Rover Range Rover Sport, jedini koji mi je privukao paznju vise od Evoque.

Odgovori

Jovica Dabic

Vozim Range Rover Sport ali stariji model, onaj od 2006-7 pa do 2011god ja mislim.. Moj je kraj 2009god. Ne sto je moj i sto ga ima ja, nego je dosta lepsi taj model od novog Range Rovera Sporta.. Farove, stopove su mu suzili, unutra je takodje stariji model lepsi.. Ovde se pise o modelu Evoque, ali i sa njim isto stoje stvari.. Smanje im stopove pozadi, smanje farove i misle da su tim redizajnom izbacili novi i bolji, lepsi model, ali NO WAY, nema sanse.. Range Rover Sport je prelep, 2009 godiste, svako sa kim sam pricao takodje deli moje misljenje.. Pozdrav svim ljubiteljima arisokratskih dzipova u koje spada Range ili Land Rover, to je dzip sa dve klase bolji u svemu od Q7, X5, Kajena, itd.itd.. Imao sam pre ovog Range Rover Sporta, i Q7 I X5 i jesu oni dobri, ali je ovaj dzip sasvim nesto drugo, nesto posebno! Pozdrav za ekipu sajta polovni automobili. Najbolji ste!

Odgovori

Janja

Slazem se u potpunosti, mada takodje smatram da je to verovatno jer se Land Rover kompanija fokusirala samo na proizvodnju i dizajn vozila karoserije dzip/SUV. Nemam nista protiv dizajna i kvaliteta, pouzdanosti Audi ili BMW dzipova, ali jedini koji moze da pridje Land Rover Range Rover modelina, novijim ili starijim, nebitno, jeste Merceddes Benz.. Definitivno cete novac najbolje uloziti ako ga uloziti u kupovinu dzipa od te dve marke. Dok Mercedes Benz moramo priznati blista i u proizvodnji limuzina.. tu cemo se sloziti i da Audi i BMW imaju sjajan dizajn. Dok kod Volkswagena vise preferiram njihov dizajn Hecbeka ili privrednih vozila.. MiniVan - Caddy npr. Mada je i novi T-roc odlicano dizajniram.

Jelke

Prelep auto!

Odgovori

boba

U Engleskoj je proglasen za naj gej auto. Jelke, jel ti se jos uvek svidja/


inspira-logo

infostud-logo
poslovi-infostud-logo
startuj-logo
hrlab-logo
hello-world-logo

polovni-automobili-logo
4zida-logo
osiguranik-logo
prodaja-delova-logo
autohub-logo
moja-garaza-logo
inspirahub-logo

Sadržaj sajta polovniautomobili.com je vlasništvo privrednog društva Polovni automobili doo Subotica (dalje: Društvo). Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole Društva, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. Sajt Polovni Automobili je deo Inspira grupe.